Bunu mutlaka okuyun.

Reçellerimin gerçek hikayesi

Çocukluğum hep bahçeli evlerde geçti.Bahçemizde ki meyve ağaçaları , sebze fidanları….bunlar meyve verdiklerinde , onları izlemek ve dalından koparıp onları tüketmek bana müthiş haz verirdi.
Ağaçlardan topladığımız meyvelerle annem reçeller yapardı.Onları kavanozlara koyup raflara sıralardı.Her meyveden çeşit çeşit reçeller sıra sıra kavanozlarda…annemin elleriyle yaptığı tatlar…çocukluğumdan kalan en güzel anılarım.
Annem mevsiminde topladığı meyve ve sebzelerden reçeller yaparak doğal olarak beslenmemizi sağlardı.Annemin yaptığı bu reçeller benim girişimcilik yaşantımda ilham kaynağım oldu ve ev reçelleri atölyesi açmaya karar verdim.
Kendi bahçelerimizden elle toplayarak mutfağımıza getirdiğimiz meyvelerden size özel tatlar üretiyoruz.Tamamen doğal olarak ürettiğimiz , hiçbir katkı maddesi içermeyen ve sıcak dolum yapılarak raf ömrü iki yıl olan reçellerimiz beğeninize sunulmuştur.
Reçellerimizi mevsiminde yetiştirilen meyvelerden ürettiğimiz için mevsim harici dondurulmuş ürünler kullanılmamaktır.Mevsiminden önce siparişleriniz alınır ve taze olarak üretilip sevkiyatı sağlanır.Bu da bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerden en önemlisidir.Anne mutfağından çıkan , kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak olan bu özel estra geleneksel reçellerimize sahip olmak istiyorsanız online siparişlerinizi bekliyoruz. .